Poznaj najnowsze trendy w aranżacji wnętrz

Wszyscy w mniejszym czy większym stopniu podążamy za modą. Otaczający nas świat wpływa na nas i ulegamy jego wpływowi. Jaki wpływ trendy mają na nasze wnętrza? Ogromny!

Co roku obserwujemy coraz to nowe trendy, które przenoszą się także do naszych domów. Pamiętam dobrze, kiedy nasze wnętrza zdominowały mocne kolory. Nie wszystko musiało pasować, ważne by było kolorowo. Innym razem przeżywaliśmy istny boom na tzw. ,,styl paryski''. No wiecie, mnóstwo poduszek, bogato zdobionych sof, obrazów. Jednym słowem na bogato. 

Wydawać by się mogło, że rok 2017 jest bardzo nudny w zestawieniu do lat poprzednich. Nic bardziej mylnego. W tym roku powracamy do natury i naturalności. Na salonach dominują jasne barwy, beże, szarości. Wnętrze ma się kojarzyć ze słowem ekologia. Przepych ustąpił prostocie i roślinności. W naszych domach znów zamieszkała żywa roślinność. 

Naturalność, ekologia, natura no i oczywiście design to wszystko znajdziecie w Kolekcji Maffam.  http://www.midomo.pl/products/Maffam

Meble modne ZAWSZE! Wykonane ręcznie z lawy wulkanicznej. Do domu i do ogrodu. Odporne na wszystkie warunki atmosferyczne. Stanowią innowację w świecie mebli. Przekonaj się sam :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl